En Çok Artan Hisseler

En Çok Artan Hisseler Hangileridir?

Aşağıdaki tabloyu kullanarak en çok yükselen hisse senetlerini listeleyebilirsiniz. Tablonun ilgili kolonlarını kullanarak günlük, haftalık, aylık, yıllık en çok artan ya da azalan hisseleri görebilirsiniz. Hisse senetlerinin kodları da ona göre sıralanacaktır.

Örneğin geçen son 1 haftanın en çok düşen ya da azalan hisselerini görmek için “1H DEĞ” kolonuna 1 kez dokunun/tıklayınız. İkinci defa tıklandığında son bir haftanın en çok yükselen/artan hisseleri sıralanacaktır. Son 1 ayın en çok kazandıran ya da düşen hisselerini görmek için de tablonun “1A DEĞ” kolonunu kullanabilirsiniz. Son 1 yılda en çok düşen veya yükselen hisseleri ise tabloyu sola kaydırdıktan sonra göreceğiniz “YILLIK PERF” kolonu ile listeleyebilirsiniz.

Borsanın son gününde en çok yükselen hisseler:

Tablonun sol üst köşesinden “Değerleme” menüsü seçilirse birçok hisse senedinin fiyat/kazanç oranları, piyasa değerleri gibi borsa parametreleri görülebilecek ve küçükten büyüğe doğru sıralanarak listeleme yapılabilecektir.

Son 1 yılda dibine ya da en düşük fiyata en yakın olan hisseler: (52 haftanın düşüğü)

Zirvedekiler, diptekiler, olağandışı hacime sahip olanlar, al ve sat veren hisseler, f/k değerleri, piyasa değeri gibi birçok değişik sorgu yapmanız mümkündür.

Temettü Nedir? Nasıl Hesaplanır? Uygulamalı Gösterim
Bedelsiz Potansiyeli Hesaplama
İslami Esaslara Uygun 200’e Yakın Hisse
Fiyat Kazanç Oranı Düşük ve Yüksek Hisseler