En Çok Artan Hisseler

En Çok Artan Hisseler Hangileridir?

Aşağıdaki tabloyu kullanarak en çok yükselen hisse senetlerini listeleyebilirsiniz. Tablonun ilgili kolonlarını kullanarak günlük, haftalık, aylık, yıllık en çok artan ya da azalan hisseleri görebilirsiniz. Hisse senetlerinin kodları da ona göre sıralanacaktır.

Örneğin geçen hafta en çok düşen ya da azalan hisseleri görmek için “HAFTALIK PERF” kolonuna 1 kez dokunun/tıklayınız. İkinci defa tıklandığında ise geçen hafta en çok yükselen/artan hisseler sıralanacaktır. Geçen ay en çok kazandıran ya da düşen hisseleri görmek için de tablonun “AYLIK PERF” kolonunu kullanabilirsiniz. Son 1 yılda en çok düşen veya yükselen hisseleri ise tabloyu sola kaydırdıktan sonra göreceğiniz “YILLIK PERF” kolonu ile listeleyebilirsiniz.

Borsanın son gününde en çok yükselen hisseler:

Tablonun sol üst köşesinden “Değerleme” menüsü seçilirse birçok hisse senedinin fiyat/kazanç oranları, piyasa değerleri gibi borsa parametreleri görülebilecek ve küçükten büyüğe doğru sıralanarak listeleme yapılabilecektir.

Son 1 yılda dibine ya da en düşük fiyata en yakın olan hisseler: (52 haftanın düşüğü)

>> Günlük Endeks/Dünya-Piyasaları Analiz ve Yorumlarımız için Tıklayın

Zirvedekiler, diptekiler, olağandışı hacime sahip olanlar, al ve sat veren hisseler, f/k değerleri, piyasa değeri gibi birçok değişik sorgu yapmanız mümkündür.