Home » Technical Analysis » AGHOL Analiz ve Yorum – Önemli Seviyeler

AGHOL Analiz ve Yorum – Önemli Seviyeler

(01.12.2019)AGHOL (Anadolu Grubu Holding) Hissesi Analiz ve Yorum – Aylık: AGHOL 15 TL kapanışı ile grafiğimizde görüldüğü gibi hacim desteğiyle dipten başlayan yükselişine kısa vadeli yükselen kanal içinde devam etti. Daha önce 17 liranın üstünü göre AGHOL’un uzun vadeli yükselen trende dönme çabası var. Aralık ayında 17.60 TL ve üstünde kapanışlarla bu trende dönmüş olacaktır. Orta vadeli mavi düşen trend direncinin üstünde olması olumludur. Buranın üstünde kalabilmesi için 13.90 ya da üstü kapanışlar yeterli olacaktır. Aylık hareketli ortalamalar açısından değerlendirirsek 25, 40 ve 100 aylık hareketli ortalamalarla fiyatlar çok yakınlaşmıştır. Bu sebeple bulunduğu bölge önemli bir yerdir. Göstergeler grafikte de görüldüğü gibi dipten dönüş sinyalleri vermiştir. İşaretlediğimiz önceki hareketlerdeki gibi yükselişin devamı beklenebilir. Hacmin artmakta olması da olumludur. Destek seviyeleri olarak 15.70/14.85, dirençler olarak 16.50/17/17.25 takip edilebilir

AGHOL Teknik Analiz ve Yorum Aylık (01.12.2019)

(30.11.2019)Haftalık grafiğe göre 100 haftalık hareketli ortalama 16.40 TL ve 200 haftalık hareketli ortalama 16.48 TLdir. Bu seviyelerin kırılarak destek görevi yapması uzun vadeli yükselişler açısından önemlidir.

AGHOL (Anadolu Grubu Holding) Teknik Analizlerimiz:
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/aghol-teknik-analiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.