Home » Technical Analysis » Netaş’ta Çok Önemli Seviye

Netaş’ta Çok Önemli Seviye

(28.11.2019) Netaş Hissesi Analiz ve Yorum – Haftalık: Netaş 12.12 TL kapanışı ile grafiğimizde görüldüğü gibi dipten başlayan yükselişine kısa vadeli yükselen kanal içinde devam etti. Bu kanaldan çıkmak için 12.80 TL’nin üstünde kapanışlar gerekmektedir. Son atakla pembe renklerle gösterilen trend çizgilerinin arasındaki bölgeye geldi. 2014’ten başlayan uzun vadeli yükselen trende (pembe yükselen trend çizgisinin üstü) dönmesi için 13 ya da üstü kapanışlar gerekmektedir. Teknik açıdan bu hafta 200 haftalık hareketli ortalama olan 10.21 TL nin üstünde kalması önemlidir. Ayrıca orta vadeli düşüş trendinin (pembe renkli düşen çizgi) üstüne çıkması da olumludur. Gerek 200 haftalık HO’nun üstünde 2.haftasında olması gerekse de bu düşüş trendinin üstündeki ilk hafta olması sebebiyle bir süre bu bölgede sıkışabilir. Bu seviyeleri kırması için 3 hafta buraların üstüne kapanışlar yapmalıdır. İçinde bulunduğu kısa vadeli yükselen kanaldan çıkarsa 13.15 izlenebilir.

Netaş Teknik Analiz ve Yorum Haftalık (28.11.2019)

Herhangi bir haber desteği olmadan yapmakta olduğu hareketin devamında sert düşüşe başladığı 16.50-19 aralığına dönme denemesi olabilir. Uzun vadede: Düşerken yaptığı hareketin simetriğini yaparak çanağı tamamlamak isteyebilir.

Netaş Teknik Analizlerimiz:
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/netas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.