Home » Teknik Analiz » Garanti Bankası 8.95’i Kırmalı

Garanti Bankası 8.95’i Kırmalı

(11.04.2019) Garanti Bankası teknik analizlerimizde AYLIK bazda geçen ayki sert düşüşe rağmen MACD yukarı kesmiş durumda. Pembe renklerle gösterilen kanala girebilmesi için 8.95 kırılmalı. Buna rağmen grafiğimizdeki siyah renkle gösterilen yükselen kanalda kalmaya devam ediyor. 9.08 TL yi aşabilirse güzel olur. Grafikte yatay gibi görünen mavi direnç 9.40 TL. Siyah kanalın altı ise 8.07 TL.

Garanti Bankası Aylık Teknik Analiz (11.04.2019)

MACD şu anda negatif bölgede. Burdaki mücadele bittiğinde ve 0 ın üstüne çıktığı zaman güzel kapanışlar gelebilir.

Bu arada iyi bir destek olarak çalışan turuncu renkli 80 aylık hareketli ortalama ise 8.15 civarında. Haftalıkta yükselen trende dönme seviyesi 9.20 TL yaklaşık olarak 24 aylık hareketli ortalamaya eşit (9.18 TL).

Garanti Bankası Teknik Analiz Sayfamız:
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/garan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.