Home » Teknik Analiz » THY: 5 haftalık hareketli ortalama, 10 haftalık hareketli ortalamanın üstünde

THY: 5 haftalık hareketli ortalama, 10 haftalık hareketli ortalamanın üstünde

(24.04.2019) THY haftalık teknik analize göre uzun süredir ilk defa 5 haftalık hareketli ortalama, 10 haftalık hareketli ortalamanın üstüne çıkmış durumda. Döviz sebebiyle ters bir durum oluşmazsa bu durum pozitiftir. Geçmişte bunun yeterli bir sinyal olmadığı zamanlar olsa da MACD ve CCI da haftalıkta pozitif duruyor. THYAO şu anda 14.08 TL den işlem görmekte.

Herhangi bir ikili tepe ihtimalini de (negatif senaryo) unutmamak gerekir. Son harekette 2 tepe oluştu. Boyun çizgisi yaklaşık 13.80 TL. Günlük MACD çizgisi, aşağı doğru trigger la üst üste geldiği için bir SAT sinyali de oluşabileceği unutulmamalıdır. Muhtemelen 5.90 TL sınırına dayanmış olan dolardaki hareket belirleyici olacaktır.

THYAO teknik Analizler sayfası:
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/thyao

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.