Home » Genel » KriptoPara: Bitcoin’e Akıllı Kontrat Desteği Sunan Stacks STX’in Analizi

KriptoPara: Bitcoin’e Akıllı Kontrat Desteği Sunan Stacks STX’in Analizi

Bitcoin’e akıllı kontrat desteği sağlama hedefi ile oluşturulan Stacks projesinin kripto parası STX’in analizi

stx’in şu an işlem gördüğü fiyat: $2.3 (yaklaşık 23 TL)

Haber tarihi: 24.09.2021

Stacks STX Kripto Parasının Teknik Analizi

Stacks STX’in Dolar Cinsinden Teknik Analizi ve Sıkışma
$2.3’dan işlem görmekte olan STX’in günlük teknik analizine göre grafikte daralan üçgen oluşmuştur. Sıkışmanın kırılacağı yön, boğaların ya da ayıların gücüne göre belirlenecektir. Düşüş trend çizgisi kırıldığı takdirde öncelikle $2.45’daki kırmızı direnç takip edilebilir.

Yatay direncin kırılması durumunda ise bir fincan-kulp formasyonu oluşacaktır. Orta-vadeli hedef için $1.77 dip ve $2.45 fincanın boyun çizgisi seviyesi olarak kabul edilebilir. Bu durumda stx’in hedeflerinden birisi $2.45 + (2.45-1.77) = $3.13 olacaktır.

STX, 2021 yılının Nisan ayında $2.85 ile zirve yapmıştı. 18.10.2021’de $2.81 ile zirveye yakın bir yerden dönen kripto paranın yukarı hareketlerinde bu bölge de ilk denemelerde geçilemeyebilir ve direnç olma potansiyeli yüksektir.

Uyarı
Bu analiz, yatırım tavsiyesi vermek amacıyla yapılmamıştır. Kripto paralarda sert hareketler olmaktadır. Analizimiz uzun vade için geçerli olsa da orta vadede Bitcoin’in yönü genellikle belirleyicidir. Dolayısıyla Bitcoin’de sert düşüşler olursa çoğu paranın da olumsuz etkileneceği unutulmamalıdır.

KriptoPara: Ripple’ın Kurucusundan Önemli Açıklamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.