Home » Genel » Sekuro Plastik’ten Yatırım

Sekuro Plastik’ten Yatırım

Sekuro Plastik Yatırım Yapıyor

SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. (SEKUR hisesi) borsaya yaptığı aşağıdaki bildirimle yatırım yapma kararı aldığını belirtmiştir. 15.05.2020 tarihli bildirim:

Maddi Duran Varlık Alımı:
Toplam Alım Bedeli: 3.150.000 Eur
Açıklamalar:
Döngüsel Ekonomi şartları ve regülasyonları her sektör için olduğu gibi Ambalaj sektörü için de yeniden belirlenmekte ve sektör dinamiklerini değiştirmektedir. Kurumumuz, Yatırım tutarı 3.150.000 Euro olan Makine Yatırım Kararı almış, değişen dinamiklere uyum sağlamayı hedeflemiştir.

Almanya menşeili Yeni Yatırımın Şubat 2021 de Fabrikamızda olması, Nisan 2021 de ise çalışması planlanmış; Söz konusu Yatırım ile toplam Kapasitenin % 20-25 artacağı öngörülmüştür.

Tamamı leasing işlemi ile finanse edilen yatırımımız 1 yıl ödemesiz toplam 7 yıl geri ödemelidir. Yatırımın Kurumumuza, Paydaşlara ve Ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

KAP linki: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/845453

Katılım Endeksi Hisseleri>> Katılım Endeksindeki Hisseler

İnceleyin: >> Perakende Sektörü Hisseleri Ramazan’da Yükseliyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.