Home » Genel » Karel Elektronik Türkcell’den İhale Aldı

Karel Elektronik Türkcell’den İhale Aldı

Karel Türkcell İhalesi

Türkcell İhalesi (17 Aralık 2019)

–> Aşağıda detaylarını verdiğimiz 30.09.2019 tarihli açıklamalardaki Türkcell sözleşmesi imzalanarak Karel Elektroniğe 16.12.2019 tarihinde teslim edilmiştir.

Karel Türkcell İhalesinde Bölgeyi Devralıyor (30.09.2019)

17.12.2019 tarihli KAP Açıklamasının Linki: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/789244

Türkcell İhalesi (30 Eylül 2019)

–> 1 Ekim 2019’da KAREL, Sahaları Devir Alarak Operasyonun Sorumluluğunu Üstleniyor.

25.06.2019 tarihli özel durum açıklamamızda belirtildiği üzere şirketimiz, Turkcell Grup’un çıktığı Bölge Çözüm Ortaklığı e-ihalesi kapsamında; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.’nin İzmir, Antalya, Muğla, Diyarbakır, Erzurum ve Van Bölgelerinde bulunan baz istasyonları ve fiber optik sistemleri altyapı bakım ve kurulumu ile kulelerin bakımı işleri için sözleşme görüşmelerine başlamak üzere davet edilmişti.

İlgili sözleşme henüz imzalanmamış olup sözleşmenin detay kısımları ile ilgili görüşmeler devam etmekle birlikte, 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle personelimiz sahaları devir alacak ve operasyonun tüm sorumluluğu Şirketimize geçecektir. İmzalanacak olan sözleşme birim fiyat sözleşmesi olup, 39 aylık sözleşme süresi içerisinde tahmini toplam ciro beklentimiz yaklaşık 500 Milyon Türk Lirası’dır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/789244
Karel Türkcell İhalesinde Bölgeyi Devralıyor (30.09.2019)

Türkcell İhalesi (5 Ağustos 2019)

–> Bölge Çözüm Ortaklığı için Sözlü Olarak Sözleşme Görüşmelerine Başlamak Üzere Davet

Şirketimiz tarafından; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.’nin İzmir, Muğla, Antalya, Diyarbakır, Erzurum ve Van’da bulunan baz istasyonları ve fiber optik sistemleri altyapı bakım ve kurulumu ile kulelerinin bakımı için Turkcell Grup’un çıktığı Bölge Çözüm Ortağı e-İhalesine 25.06.2019 tarihinde teklif verilmiş olup, firmamız sözlü olarak sözleşme görüşmelerine başlamak üzere davet edilmiştir. 3 yıl sürecek sözleşme bir hizmet sözleşmesi ve belirtilen bölgelerde tanımlanan işlerin yapılmasına dair bir yetkilendirme sözleşmesi olup, yapılacak iş miktarına bağlı olarak sözleşme tutarı değişecektir. Sözleşmenin imzalanması halinde tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

İlgili ihaleye verilen teklif öncesi, ihalenin kamuoyu tarafından bilinmesinin rekabet şartları anlamında meşru çıkarlarımızın zarar görmesine yol açabileceği dikkate alınarak, Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 24.06.2019 tarihinde SPK’nın II-15.1 Özel Durumlar Tebliği’nin 6. Maddesi kapsamında içsel bilginin açıklanmasının ertelenmesi kararı alınmıştı. Piyasada ihale ile ilgili haber ve söylentilerin çıkmasından ötürü işbu açıklamanın yapılması gereği doğmuştur.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/779922

Karel TEMEL Analiz Sayfamız:
https://www.borsanalist.com/temelanaliz/karel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.