Home » Genel » En Faydalı Borsa Siteleri

En Faydalı Borsa Siteleri

Borsada en çok işinize yarayacak, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak, üretkenliğinizi arttıracak ve yeni şeyler öğrenmenize yardımcı olacak, ekonomi ve finans haberlerine/programlarına ulaşmanızı sağlayacak en bilgilendirici, en faydalı web sitelerini kendi deneyimlerimizden yola çıkarak listeledik. Bu faydalı web siteleri en az bir problemi çözme konusunda gerçekten başarılıdır. Web/URL adresleri kolayca hatırlanacağı ya da ezberlenebileceği için Google’da ekstra arama yapmanıza, zaman kaybetmenize gerek kalmayacaktır. Para kazanmanın en kolay yollarını ararken muhtemelen bu sitelerden bazıları işinize yarayacaktır. Peki bunların içinde en faydalı borsa sitesi hangisidir ya da hangileridir? Bunun kararı herhalde kişiden kişiye değişecektir. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz web sitelerinin listesini inceleyin ve faydalı olup olmayacaklarına siz karar verin.

Borsada belkide en çok kullanacağınız web sayfaları için:
https://www.borsanalist.com/onemli-web-siteleri

Comments

 1. Taner dedi ki:

  SMARTİKS yazilim şirketi yatirim için uygun mu bir de 6 kişiye ceza gelmiş ceza sirkete degil yatirimciya spk dan bu da hisseye uzun vadede bi engel olur mu

  1. ANALiST dedi ki:

   Taner bey,
   Sizin de belirttiğiniz gibi hisse senetlerine yatırımlarımızda orta-uzun vadeli analiz ve beklentilerimize göre hareket etmemiz daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu sebeple bana göre ilgilendiğiniz hisselerin TEMEL olarak nasıl oldukları, sektörel beklentileri ve teknik durumları diğer faktörlerden daha önemlidir. Gördüğünüz gibi diğer faktörlerle bağlantılı kısa vadeli sert hareketler gelip geçiyor. Ayrıca sepet mantığıyla hareket edersek olası olumsuz durumlardan da daha az etkilenebiliriz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.