Home » Teknik Analiz » Çemtaş Haftalık Teknik Analiz: 50 Haftalık HO Kırılmalı

Çemtaş Haftalık Teknik Analiz: 50 Haftalık HO Kırılmalı

(11.07.2019) Çemtaş hisse analiz ve yorum: Haftalık Teknik analizimize göre 5.81 TL kapanışı yapan Çemtaş, 5.60 TL’nin üstünde kaldığı sürece ilk olarak 50 haftalık HO: 6.03 TL’yi deneyebilir. 5.60 seviyesinin üstüne atarak düşen trendi aşmış oldu. 50 haftalık HO (ya da 200 günlük HO) kırıldığı takdirde 6.27 TL deki yatay dirence yönelecektir. Yukarı kesen haftalık MACD göstergesi, negatif bölgeden çıkarsa hareketin devam etmesi beklenebilir. Bu durumda MACD, 0 civarlarında iken ne olacağını görmekte fayda var.

Grafiğimizdeki yeşil kıvrılan çizgi, 50 haftalık hareketli ortalamaları gösteriyor. Buranın üstüne atarsa geçmiş hareketlerde görüldüğü gibi yükselişin devamı beklenebilir.

Güncel Çemtaş Teknik Analizlerimiz :
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/cemtas-teknik-analiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.