Home » Genel » Bu Hisseye Dikkat

Bu Hisseye Dikkat

2021 yılında birçok farklı ülkeden euro bazlı ihaleler alan ve henüz işin başında olması sebebiyle yüksek büyüme görebileceğimiz bir şirket:
SAY Yenilenebilir Enerji, SAYAS Hisse Senedi

Rüzgar enerjisi teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketlere rüzgar tribünleri üreterek yenilenebilir enerji alanında üretim yapan SAY şirketi, benzer atılımlara devam ederse orta-uzun vadede şirketin hisse senetlerinde sert yükselişler görülebilir.

SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları şirketi,
ayrıca yakın zamanda Thermo Fisher Scientific tarafından onaylı tedarikçi olarak kabul edildiğini açıkladı. Thermo Fisher Scientific’in yeniden doldurulabilir lityum iyon pillere yönelik hassas ölçüm cihazlarının metal kısımlarının imalatı için onaylı tedarikçi olduğunu ve deneme fazında 101.400 EUR tutarında ihracat gerçekleştirdiğini de açıkladı.


SAYAS Hisse Fiyatı: 35.04 TL

NOT: Bu sayfa sık sık güncelenecektir.
(Haber tarihi: 22.06.2022)

>> Güncelleme Tarihi: 13.07.2022 (Teknik Analiz Eklenmiştir.)

>> Güncelleme Tarihi: 29.10.2022 (SAYAS bedelsiz ile 3’e bölündüğü için mevcut fiyatlar 3 ile çarpılarak grafikteki hedeflerle kıyaslama yapılabilir.)

Twitter’dan Takip İçin Tıklayın

Teknik Analiz – Haftalık – 13.07.2022

SAYAS teknik olarak kırmızı direnç çizgisinin üstünde bir kapanış yaptı. Yaklaşık olarak 36.7 TL’ye denk gelen boyun çizgisinin üstünde kalması durumunda bir fincan-kulp formasyonu oluşabilir. SAYAS’ın hedefi grafikte gösterildiği gibi yaklaşık olarak 57.6 TL olacaktır.

Mavi renkle gösterdiğimiz yükselen trend çizgisi, yukarı hareketlerde direnç olarak çalışabilir. Buranın üstüne dönüş için 44.25 TL aşılmalıdır. Daha uzun vadeli siyah yükselen trend seviyesi 85+ TL civarlarıdır.

Göstergeler açısından bakıldığında RSI=66 civarındadır. Grafiğimizde de görüldüğü gibi 70 ve üstünde hareketler sertleşebilmektedir. İlave olarak dikkatli yatırımcılar aylık grafikte RSI 80 seviyelerini hedefleyebilir.

SAY Yenilenebilir Enerji, Teknik Analiz, Haftalık, Hedefler

SAYAS Bedelsiz: Kaç Adet Hissem Olur?
Enerji – Elektrik Sektörleri
Kontrolmatik Bedelsiz
Bu 4 Sektöre 2021’de Dikkat
Bu Kripto Paraya Dikkat
2023 6-Aylık (2. Çeyrek) Bilanço Tarihleri
3 Yeni Hisse
2 Hisse Daha Ekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.