Home » Genel » Aselsan Günlük Teknik Analiz

Aselsan Günlük Teknik Analiz

Aselsan Teknik Analiz ve Yorum – Günlük (11.06.2019)

Kısa vadeli bir yükseliş kanalı oluşturan Aselsan’da 19.15 kırılırsa 50 günlük hareketli ortalama takip edilebilir. Bugün için 19.71’e denk gelen bu seviyenin kırılarak destek görevi yapması uzun vadeli yükselişlere hazırlık açısından önemli olacaktır. 100 günlük HO=21.88 ve 200 günlük HO=23.90 değerleri zamanla düşecek, fiyatlar bu seviyeleri aşacak ve 50 günlük HO bunların üstüne çıktığında orta-uzun vadeli yükseliş izlenebilecektir. Dün geçilen 200 haftalık HO=18.80 TL’nin geri çekilmelerde destek olarak çalışması pozitif olacaktır.
(11.06.2019)

MACD göstergesi iyi görünüyor. MACD=0 a kadar yükseliş devam edebilir. Ayrıca aylıkta CCI aşırı satım bölgesinde iken MACD de 0 a yaklaştı. Uzun vade için zaman yaklaşıyor. 23 Haziran’daki İstanbul Belediye Başkanlığı seçimi ve S400 belirsizlikleri devam ediyor. Hemen seçim öncesi tekrar 50 günlük HO ya yaklaştırmaları ilginç oldu.

Aselsan Hisse Senedi Yorumlarımız:
https://www.borsanalist.com/teknikanaliz/aselsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.