Home » Teknik Analiz » Banvit’te Hareketlilik Var.

Banvit’te Hareketlilik Var.

Banvit Teknik analiz banvt Günlük (15.04.2019)

(15.04.2019) Banvit Teknik Analiz – Günlük: Yatay kanalda hareketine devam ediyor. Bandın altını 10.25 TL üstünü 200 günlük hareketli ortalama civarında (bugün için 12.05 TL) düşünebiliriz. 50 günlük hareketli ortalamanın 100 günlüğe aşağıdan yaklaşması olumlu. İyi bir yükseliş trendinde 50 günlük HO, 100 günlük HO’nun, 100 günlük te 200 günlük HO’nun üstünde olacaktır. 200 günlük HO yukarda olduğu için orası kırılıp destek oluncaya kadar sıkıcı seanslar devam edebilir.

Göstergelere baktığımızda MACD uzun süre sonra tekrar 0’ın üstünde . CCI da 100 ün üstüne atmak üzere. Bunlar olumlu. Mavi renkli yükselen trende dönebilmesi için 11.25 kırılmalı. Direnç olarak sonrasında 11.45/11.80 takip edilebilir. Ayrıca siyah düşen trend çizgisinin üstünde kalabilmesi için 10.90 TL civarı izlenebilir.

Banvit Teknik Analizleri:
http://www.borsanalist.com/teknikanaliz/banvit

Borsada Para Kazanma İle İlgili Yazımızı İnceleyiniz:
http://www.borsanalist.com/borsada-para-kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.