Home » Genel » Açıklanan Bilançolar

Açıklanan Bilançolar

Borsa İstanbul’da şirketlerin 2019 yılının ilk 3 aylık bilançolarının çoğu açıklandı. 6 aylık bilançolar ise en geç Ağustos ayının 3. haftasına kadar açıklanacaktır.

Açıklanan üç aylık ve altı aylık bilançoları aşağıda gösterilen linkten indirebilirsiniz. Burda şirketlerin finansal raporları ve faaliyet raporları yer almaktadır. https://www.kap.org.tr/tr/bildirim-sorgu

Şirketlerin bilançoları 4 farklı dönem için açıklanır. Özel durumlar dışında her yıl, ilk üç ay için 3 aylık, ilk altı ay için 6 aylık, ilk dokuz ay için 9 aylık ve 12 aylık dönem için de yıllık bilançolar açıklanmaktadır. Belirttiğimiz KAP adresini kullanarak 2018, 2017, … gibi önceki yıllara ait bilançoları da indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

UYARI: Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti, araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel görüslerine dayanmaktadir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanilarak yatirim karari verilemez.